Neznačeno
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 252302
malba/dřevo, rozměr 30,5 x 26 cm, 19.st., v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu
zobrazeno: 2661x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 013 Kč