Neznačeno
Vodopád
Id: 214202
olej/plátno, rozměr 30 x 23 cm, neznačeno, datováno vpravo dole, jedná se o Haushoferovu školu, novodobě rámováno
zobrazeno: 1905x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 550 Kč