Neznačeno
Zasněná
Id: 220108
olej/plátno/podloženo kartonem, viditelný rozměr 14 x 13 cm, jedná se pravděpodobně o V. Nechlebu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1430x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 277 Kč