Neznačeno
Zátiší s kyticí
Id: 204204
olej/lepenka, rozměr 40 x 30,5 cm, na zadní straně štítek, drobně poškozená malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 16417x
Vyvolávací cena:
600 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 67