Neznačeno
Život na řece
Id: 207101
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, lehce poškozený dekorativní rám
zobrazeno: 1680x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč