Porcelán
Dáma v růžovém
Id: 64113
glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, šířka 26 cm, značeno na spodní straně Vídeň, poškozeno
zobrazeno: 2060x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
27.2.2017, 22:18:00
27.2.2017 | 21:51 | 1 000 Kč |