Porcelán
Konvolut dvou kusů
Id: 75401
šálek s podšálkem určené do kočáru, glazovaný porcelán, výška každého kompletu 8,5 cm, jeden podšálek na spodní straně drobně poškozen, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto
zobrazeno: 1870x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 100 Kč