Porcelán
Talíř
Id: 76005
glazovaný/zlacený porcelán, průměr 26,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, lokálně povrchově otřený
zobrazeno: 1856x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 500 Kč