František Myslivec
U potoka
Id: 2062
olej/plátno, rozměr 50 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, nový blindrám, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3188x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 005 Kč