Žáby
Id: 45520
litografie/papír, velikost tisku 26 x 36 cm, v minulosti přeloženo, lokálně poškozeno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1862x
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč