Antonín Augusta
Červánky nad mořem
Id: 84401
olej/plátno, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vše ve zcela původním stavu
zobrazeno: 2927x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč