Antonín Augusta
Krajina
Id: 83805
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti opravováno, obraz v horším stavu, zničený rám
zobrazeno: 2301x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč