Antonín Augusta
Podzimní les
Id: 44501
olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2927x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 444 Kč