Antonín Augusta
Pohled na Javor
Id: 37212
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2428x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 300 Kč