Antonín Augusta
Senoseč
Id: 44002
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3149x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 713 Kč