Antonín Augusta
Zasněžené údolí
Id: 75303
olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, v minulosti čištěno
zobrazeno: 1917x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč