Antonín Augusta
Zimní potok
Id: 90604
olej/plátno, rozměr 46,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, zprohýbané plátno, poškozený rám
zobrazeno: 2414x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč