A. B. Piepenhagen
Houština na stráni
Id: 516609
olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po
zobrazeno: 2680x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
16 000 Kč
2024,09-1,09,21,00,00
minimální příhoz 500 Kč