A. B. Piepenhagen
Houština na stráni
Id: 516609
olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po
zobrazeno: 2838x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
17 500 Kč