A. B. Piepenhagen
Na moři
Id: 262501
olej/dřevo, rozměr 15,5 x 19 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, doba vzniku kolem 1820, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz bude zařazen do výstavy "Krajiny moří" pořádané na podzim 2020 v Trutnově
zobrazeno: 2437x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 51