A. B. Piepenhagen
Noční krajina s kostelem u jezera
Id: 509110
olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, vznik 50. léta 19. století. přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou
zobrazeno: 1132x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 61