A.B. Piepenhagen - okruh
Zřícenina
Id: 389602
olej/dřevo, rozměr 17,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, restaurováno
zobrazeno: 1611x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč