A. Lískovec
Na pohovce
Id: 139925
olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1578x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč