A. Schumann
Zasněžená vesnička
Id: 1678
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, obraz v původním stavu, novodobější rám poškozen
zobrazeno: 2193x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
2 289 Kč