Čas na serveru 13:44:29

Adam Štech
Akt

Id: 525902

Akt

  •  / Akt / Adam Štech
  •  / Akt / Adam Štech
  •  / Akt / Adam Štech

kombinovaná technika, tempera/olej/plátno, rozměr 110 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:
25 000

115 000