Adam Štech
Dáma
Id: 533401
kvaš/karton, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený prvoprodejcem + nabývací doklad
zobrazeno: 720x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč
2024,12-1,02,20,28,00
minimální příhoz 1 000 Kč