Čas na serveru 13:45:09

Adam Štech
Dáma

Id: 533401

Dáma

  •  / Dáma / Adam Štech
  •  / Dáma / Adam Štech
  •  / Dáma / Adam Štech
  •  / Dáma / Adam Štech
  •  / Dáma / Adam Štech

kvaš/karton, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený prvoprodejcem + nabývací doklad

zobrazeno: 485x

Vyvolávací cena:

22 000

2024,12-1,02,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu