Čas na serveru 13:25:50

Adam Štech
Kruhy - autoportrét s Korejkou

Id: 535901

  •  / Kruhy - autoportrét s Korejkou / Adam Štech

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a dtováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

zobrazeno: 143x

Vyvolávací cena:
12 000

50 000

2024,12-1,02,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu