Adam Štech
Kruhy - holka v zeleném křesle
Id: 535902
olej/plátno, rozměr 95 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
zobrazeno: 965x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
92 000 Kč
2024,12-1,03,20,56,00
minimální příhoz 1 000 Kč