Čas na serveru 13:27:08

Adam Štech
Pin up Girl

Id: 525904

Pin up Girl

  •  / Pin up Girl / Adam Štech
  •  / Pin up Girl / Adam Štech
  •  / Pin up Girl / Adam Štech

barvená sádrová mozaika, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno na pravé straně, autorsky rámováno, zaskleno muzeálním sklem, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena:
25 000

120 000