Adam Štech
Pin up Girl
Id: 525904
barvená sádrová mozaika, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno na pravé straně, autorsky rámováno, zaskleno muzeálním sklem, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
zobrazeno: 1631x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
120 000 Kč