Alegorický vůz
Id: 250713
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír po okraji lehce zahnědlý, stav viz foto
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč