Ambiance
Id: 454201
litografie/papír, rozměr listu 50,5 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, v ploše kaz (viz foto)
zobrazeno: 3008x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč