Amerika
Id: 1166
litografie č. 7/66, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole tužkou, věnování, datace 1979, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2678x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 000 Kč