Amerika
Id: 59609
litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 38,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1978, věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3467x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 57