Anděl
Id: 445903
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1397x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč