Balkonová scéna
Id: 445902
barevná litografie/papír, rozměr listu 39 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3574x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 001 Kč