Básníkův výlet
Id: 276906
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 3000x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69