Benátská kurtizána
Id: 452104
barevný lept/papír, rozměr listu 47 x 32 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1724x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč