Bez názvu
Id: 270117
barevná litografie/papír, rozměr listu 30,5 x 19 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1562x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč