Bez názvu
Id: 466404
barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 66 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1376x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
33 500 Kč