Český tisk
Id: 181704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, papír zahnědlý, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1488x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč