Poslední Darwinův portrét
Id: 1530
litografie/papír, č. 6/80, rozměr tisku 17,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2359x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč