Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři
Id: 382701
litografie, rozměr listu 64 x 47,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1635x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč