Co sme si, to sme si ...
Id: 133302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen hnědými tečkami
zobrazeno: 1992x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 024 Kč