Colombine a spol.
Id: 352003
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1444x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 100 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 50