Dáma v klobouku
Id: 150603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 6072x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 49