Diskuze
Id: 79001
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 32 x 55 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 64, drobné zašpinění v povrchu malby, lokálně protrženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1796x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč