Dívka
Id: 193643
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3038x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč