Dopis - poděkování
Id: 446401
tuš/hlavičkový papír autora, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 1519x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč