Dürer se svým zajíčkem
Id: 420104
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1157x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč