Evropa
Id: 420109
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 990x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč