Evropa
Id: 533605
litografie/papír, rozměr 34 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 808x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
2024,12-1,03,19,34,00
minimální příhoz 500 Kč